Aktuality Projektů a spolupráce s praxí

Multiplikační akce v rámci projektu DEGREBE

Dne 21. února 2024 se PEF ČZU v Praze pořádala multiplikační akce v rámci projektu DEGREBE, financovaného Evropskou unií.

Harmonogram letního semestru

Důležité termíny letního semestru (LS) pro akademický rok 2023/2024.

Závěrečná akce k projektu Weed Out

První prosincovou sobotu se na půdě Provozně ekonomické fakulty uskutečnila závěrečná akce k projektu Weed Out.

Závěrečná akce k projektu INPACT

Závěrečná akce k projektu INPACT se uskutečnila 9. 11. 2023 ve spolupráci s ASZ Plzeňsko v krásných prostorách hotelu U Zeleného stromu v Nepomuku.

Workshop: Contemporary Issues in Agricultural Economics

Přijďte ve středu 14. 6. 2023 na workshop zaměřený na současné problémy zemědělské ekonomiky .

Erasmus+ SustainAgri v cíli

V rámci tohoto projektu vyvinuli odborníci novou sadu praktických výukových modulů a nástrojů, které mají pomoci stávajícím a začínajícím agropodnikatelům.

Výuková platforma Online Marketingu

Hlavním cílem projektu bylo vytvořit online výukovou platformu, která má sloužit ve vzdělávání dospělých a umožnit jim lepší orientaci v implementaci online marketingu do současných marketingových aktivit společností.

Projekt 3R´s - „Zero-waste“ koncept v kostce

„Zero-waste“ koncept se stává stále důležitější součástí veřejné diskuze o odpadech a recyklaci.

Konference k One Stop Shop režimu DPH

Konference bude probíhat online ve čtvrtek 11. 2. 2021.

Národní informační den 2020

V úterý 13. října se na ČZU bude konat Národní informační den k programu Horizont 2020 a Horizont Evropa.

Projekt Digi AI pokračuje virtuálně

Informace k projektu Digi AI.

Online workshop Daňové ráje 2020 - Korporátní daňová mezera ČR

Dne 12. 5. 2020 se bude konat online workshop Daňové ráje 2020.

Workshop: Modeling undesirable factor in efficiency assessment of agri-food sector in EU-27

Přijďte v pondělí 17. 2. 2020 na workshop zaměřený na představení nových metod a inovativních trendů v ekonomických analýzách v souvislosti s probíhajícími změnami globálního prostředí.

Evoluce Wi-Fi sítě

V rámci modernizace síťové infrastruktury PEF byl proveden také udate Wi-Fi na nový standard Wi-Fi 6.

Modernizace síťové infrastruktury PEF

Modernizací bylo docíleno zajištění větší bezpečnosti, rychlosti a spolehlivosti síťové infrastruktury fakulty. Více o konkrétních řešeních v článku!

PEF v novém kabátě: Dokončení interiérových úprav atria CEMS

V atriu CEMS byly provedeny poslední úpravy pro sjednocení celkového designu a dotvoření příjemného prostředí pro studenty i zaměstnance.

Národní informační den 2019

V úterý 10. září se na ČZU bude konat Národní informační den k novým výzvám programu Horizont 2020.

Čeští vědci v čele evropského zemědělského výzkumu

Jak se bude rozvíjet venkov? Kdo bude pracovat v zemědělství? A mnoho obdobných otázek bude řešeno v projektu PoliRural.

PEF v novém kabátě: Nový interiér a design sezení v atriu CEMS

Přicházíme s prvním dílem seriálu aktualit o uskutečněných změnách a novinkách v prostorách fakulty.

Přijďte se podívat na Veletrh pracovních příležitostí PEF

Chcete získat přehled o aktuálních pracovních nabídkách? Přijďte na Veletrh pracovních příležitostí PEF ve čtvrtek 22. 2. 2018.

Projekt Včelstva online má referenční včelaře

Partneři projektu předali 12 vybraným včelařům úlové váhy.

FactOrEasy® uspělo v soutěži EYES

Ve dnech 30. - 31. 8. 2017 se v hlavním městě Maďarska Budapešti konala mezinárodní soutěž startupových projektů.

Jak si udržet a vychovat loajální pracovníky?

O této otázce a mnoha dalších se diskutovalo na semináři k projektu iGEN, který se konal 1. 6. 2017.

Senoseč 2017

Úspěchy a novinky projektu Senoseč v roce 2017. Zúčastněte se soutěže a pomozte zachránit srnčata.