Aktuality Projektů a spolupráce s praxí

Modernizace síťové infrastruktury PEF

Modernizací bylo docíleno zajištění větší bezpečnosti, rychlosti a spolehlivosti síťové infrastruktury fakulty. Více o konkrétních řešeních v článku!

PEF v novém kabátě: Dokončení interiérových úprav atria CEMS

V atriu CEMS byly provedeny poslední úpravy pro sjednocení celkového designu a dotvoření příjemného prostředí pro studenty i zaměstnance.

Národní informační den 2019

V úterý 10. září se na ČZU bude konat Národní informační den k novým výzvám programu Horizont 2020.

Čeští vědci v čele evropského zemědělského výzkumu

Jak se bude rozvíjet venkov? Kdo bude pracovat v zemědělství? A mnoho obdobných otázek bude řešeno v projektu PoliRural.

PEF v novém kabátě: Nový interiér a design sezení v atriu CEMS

Přicházíme s prvním dílem seriálu aktualit o uskutečněných změnách a novinkách v prostorách fakulty.

Přijďte se podívat na Veletrh pracovních příležitostí PEF

Chcete získat přehled o aktuálních pracovních nabídkách? Přijďte na Veletrh pracovních příležitostí PEF ve čtvrtek 22. 2. 2018.

Projekt Včelstva online má referenční včelaře

Partneři projektu předali 12 vybraným včelařům úlové váhy.

FactOrEasy® uspělo v soutěži EYES

Ve dnech 30. - 31. 8. 2017 se v hlavním městě Maďarska Budapešti konala mezinárodní soutěž startupových projektů.

Jak si udržet a vychovat loajální pracovníky?

O této otázce a mnoha dalších se diskutovalo na semináři k projektu iGEN, který se konal 1. 6. 2017.

Senoseč 2017

Úspěchy a novinky projektu Senoseč v roce 2017. Zúčastněte se soutěže a pomozte zachránit srnčata.

Projekt Včelstva online ve zprávách na Seznamu

Na chytrý úl v Česku se můžete podívat ve videu publikovaném na portálu Seznam.cz.

Podnikatelský inkubátor ČZU Point One slaví úspěchy

Od založení prošlo inkubátorem Point One bezmála 50 týmů, mnohým z nich se podařilo dosáhnout významných úspěchů.

Jak to vypadá v prodejně MAKRO?

Katedra obchodu a financí vás zve na exkurzi do prodejny MAKRO Černý Most ve středu 12. 4. 2017.

Jaké máte možnosti pro podávání grantů?

Centrum projektů PEF vytvořilo stránky pro potřeby zaměstnanců fakulty, které informují o aktuálních výzvách.

Dogsie

Dogsie je portál s produkty pro psy, který vznikl za podpory univerzitního inkubátoru. Přečtěte si rozhovor s majiteli start-upu.

TAČR - program ZÉTA pro mladé vědce do 35 let

Školení: 13. 2. 2017, Technologická agentura ČR Vyhlášení výzvy (předkládání projektových žádostí): 29. 3. 2017

Projekt podpory chovu a ochrany včel v ČR

Webový portál Včelstva online podporuje chov a ochranu včel v ČR.

Veletrh pracovních příležitostí na PEF

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze pořádá 23. února 2017 Veletrh pracovních příležitostí.

ČZU opět zachraňuje srnčata

Na polích s vojtěškou opět hrozí smrt mnoha malým srnčatům a nejen jim.

PEF ČZU slavnostně otevřela laboratoře pro studium lidského chování

Dne 8. února 2016 bylo za účasti nejvyšších představitelů akademické obce ČZU slavnostně otevřeno nové pedagogické a vědecko-výzkumné pracoviště – Laboratoře pro studium lidského chování.

Ministr Richard Brabec a rektor ČZU Jiří Balík ocenili nejlepší mobilní aplikace

Dne 15. února 2016 proběhlo slavnostní předání cen v soutěži o nejlepší sadu mobilních aplikací k portálu SENOSEC.CZU.CZ.

Tým studentů z PEF a FLD skončil na druhém místě v celorepublikové soutěži

Studenti měli za úkol vypracovat koncept pro komunikační kampaň spojenou s LOH 2016.

Ministr životního prostředí vyhlásil studentskou soutěž na ČZU

Návštěvnost a počet registrací na webovém portálu senosec.czu.cz na podporu projektu "Ochrana zvířat při sklizni a sečích" stoupá. 15. 6. 2015 vyhlásil ministr Richard Brabec studentskou soutěž na ČZU o vytvoření nejlepší mobilní aplikace k tomuto portálu.

Dny PI - Dny podnikatelského inkubátoru na PEF

Chcete začít podnikat a nevíte jak do toho? Přijďte se podívat na Dny podnikatelského inkubátoru.