Závěrečná akce k projektu Weed Out

První prosincovou sobotu se na půdě Provozně ekonomické fakulty uskutečnila závěrečná akce k projektu Weed Out - Odstraňme násilí na pracovišti v Horeca! Účastníci z řad zástupců cílové skupiny projektu se nejen dozvěděli informace o projektu a jeho výsledcích, ale zároveň si mohli vyzkoušet hlavní výstup projektu - deskovou a online hru.

Projekt WEED OUT je financován z programu Evropské komise Erasmus+. Projekt byl zahájen v listopadu 2021 a trval 2 roky. V rámci tohoto projektu byl navržen jedinečný školící program a vyvinuty příslušné nástroje pro management v oblasti HORECA, které slouží k prevenci, identifikaci a zvládání násilí na pracovišti.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.