Erasmus+ SustainAgri v cíli

Česká zemědělská univerzita dokončila mezinárodní projekt SustainAgri. V rámci tohoto projektu vyvinuli odborníci novou sadu praktických výukových modulů a nástrojů, které mají pomoci stávajícím a začínajícím agropodnikatelům nastavit a rozvíjet jejich podnikatelské nápady a plány. Každý modul obsahuje sadu snímků v PowerPointu, průvodce pro školitele a sadu aktivizačních nástrojů připravených k použití.

Seriózní hru „SustainAgri“ si může každý zájemce stáhnout do svých mobilních zařízení a vyzkoušet si různé typy rozhodnutí. Ke každé odpovědi dostane zpětnou vazbu. Celkové vyhodnocení pak ukazuje, jak uživatel uspěl hlediska ekonomického, enviromentálního a sociálního.

Hlavním řešitelem PEF byla doc. Ing. Ludmila Dömeová, CSc. z Katedry systémového inženýrství Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze.

Více informací naleznete na stránce projektu.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.