Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 3. 4. 2017 do 7. 4. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Mgr. Pavel Kotyza

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (Česká republika), Institute of Applied Technology in Sydney (Austrálie)

Bloková výuka předmětu Strategic Marketing v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • John McNally

University College Cork (Irsko)

Bloková výuka předmětu Law of EU v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského programu Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Nigel Swain

University of Liverpool (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Fundamentals of Political Science v angličtině pro druhý ročník bakalářského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Anita Kealy

Waterford Institute of Technology (Irsko)

Bloková výuka předmětu IT for e-Business pro první ročník navazujícího magisterského programu Economics and Management a druhý ročník navazujícího magisterského programu Informatics. Určeno pro studenty programu Economics and Management a Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Erol Soyer

Loughborough University London (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Business Economics v angličtině pro třetí ročník bakalářského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Assoc. prof. Derek Shepherd 

University of Plymouth, Plymouth Business School (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Agricultural Policy v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru European Agrarian Diplomacy. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Eric Griette 

Catholic University of Lyon, Financial Management (Francie)

Bloková výuka předmětu International Finance v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Prof. Eamon Lenihan

(Irsko)

Bloková výuka předmětu Business Strategy v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).