TALKSHOW! 5 minut po Erasmus!

Zajímá Vás, jak se dá s Erasmem studovat nebo pracovat v zahraničí a dostávat za to stipendium? Chtěli byste slyšet, co o této zkušenosti říkají ti, kteří ji už absolvovali? Chcete po téměř dvou letech v online světě konečně přijít na fyzickou akci plnou inspirace, příběhů a motivace?

Tak přijďte v pondělí 11. dubna od 14:00 do Auly ČZU na TALKSHOW! 5minut po Erasmu!

Projekt ČZUgoAbroad má po více jak roce své existence konečně možnost pořádat fyzické akce! První z nich se jmenuje 5 minut po Erasmu! V odlehčeném formátu talkshow se dozvíte přímo od účastníků, jak se na pobyt do zahraničí dostali, co na něm zažili a co jim přinesl do života.

Pobyt v zahraničí nemusí být ani daleko, ani na dlouho!

„První krok je nejtěžší, pak už to jde samo!“

Přijďte a přesvědčte se!

 

Talkshow je součástí projektu ČZUgoAbroad, který můžete sledovat na Instagramu: https://www.instagram.com/czugoabroad/ 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na goabroad@rektorat.czu.cz

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.