Mezinárodní den pro studenty PEF

Oddělení mezinárodních vztahů organizuje dne 30. 11. 2023 v 10:00 - 14:00 sedmý ročník International day (tzv. Mezinárodní den) pro studenty PEF. Událost bude probíhat v atriu PEF CEMS2.

Proč by vás měl Mezinárodní den zajímat?

Protože s naší fakultou můžete vyjet studovat do více než 40 zemí světa a získat tak cenné teoretické i praktické zkušenosti pro další studium i profesní rozvoj. Pokud přemýšlíte o kariéře v zahraničí, můžete se zapojit do tzv. Double degree programů, kde získáte nejen titul z PEF, ale také ze zahraniční partnerské univerzity. Studenty preferující vyjet do zahraničí na kratší časové období mohou zajímat tzv. letní školy organizované PEF po celém světe. V případě zájmu můžete získat kontakty na studenty, kteří již v zahraničí byli a také získat další cenné informace od pracovníků Oddělení mezinárodních vztahů.

Těšíme se na vás!

Prosím sledujte FB událost.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.