Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 10. 4. 2017 do 13. 4. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Assoc. prof. Christopher Hartt

Dalhousie University (Kanada)

Bloková výuka předmětu Business Management v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Stephen Clark

Dalhousie University (Kanada)

Bloková výuka předmětu Environmental Economics v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského programu Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Thomas Christopher Martin, MBA

Trinity College Dublin (Irsko)

Bloková výuka předmětu Accounting for Entrepreneurs v angličtině pro druhý ročník bakalářského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Pia Helbing

Trinity College Dublin (Irsko)

Bloková výuka předmětu Commercial and Civil Law pro první ročník bakalářského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Vincent Montenero

Paris Dauphine University (Francie)

Bloková výuka předmětu Foreign Policy and International Relations v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru European Agrarian Diplomacy. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Edmond Grady

(CULS)

Bloková výuka předmětu Human Resources Management v angličtině pro studenty programu Erasmus. Určeno pro studenty programu Erasmus, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).