Podání přihlášky ke studiu

Konference k One Stop Shop režimu DPH

Centrum daňových studií při Katedře obchodu a financí Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze a Komora daňových poradců ČR za podpory Generálního finančního ředitelství ČR a International Fiscal Association vás zvou na Konferenci k One Stop Shop režimu DPH, která  proběhne ONLINE v prostředí MS Teams ve čtvrtek 11. února 2021, od 10 do 16 hod.

Na konferenci vystoupí přední odborníci na DPH z Finanční správy ČR, poradenského sektoru a akademické sféry s praktickými informacemi a názory na implementaci nového režimu DPH, zvaného One Stop Shop.

Režim One Stop Shop je určen zejména pro online prodejce (např. prostřednictvím Amazonu) a mění rámec pravidel registrace k DPH z titulu zasílání zboží a poskytuje online prodejcům možnost registrace pouze v jedné další členské zemi pro potřeby celé EU (vyjma domovské země), místo stávající povinnosti registrovat se individuálně v každé cílové zemi, kam je zboží zasíláno.

Více informací naleznete na webových stránkách konference.