Dny PI - Dny podnikatelského inkubátoru na PEF

Dny podnikatelského inkubátoru (PI) jsou určeny studentům, ale i zaměstnancům ČZU v Praze. Jedná se o 2 semináře o délce 90 - 120 minut a individuální či skupinové koučování o délce 60 minut. Semináře jsou vedeny odborníky z praxe a jsou zaměřeny na konkrétní praktické dovednosti a znalosti, které vám pomohou pochopit podstatu a základy podnikání, najít záměr podnikání, nebo od konkrétního záměru včas ustoupit, případně si ujasnit vlastní vztah k podnikání.

Dny PI se konají vždy ve středu od 17:30 v SIC 259.
18. 11. 2015 Know how úspěšného českého podnikatele - Jakub Rož - nejmladší český podnikatel, generální ředitel a spoluzakladatel firmy Flowmedia.
25. 11. 2015 Workshop - Jak realizovat své nápady?
30. 11. - 4. 12. 2015 Individuální či skupinový koučink, mentoring.

Více informací naleznete na facebookových stránkách Dny PI - Dny Podnikatelského inkubátoru PEF ČZU v Praze.
Kontakt:       Ing. Markéta Malá
                       e-mail: mmala@pef.czu.cz

PEF ČZU v Praze touto akcí podporuje již existující podnikatelský inkubátor při ČZU Point Onezaložený v roce 2014 pod hlavičkou Centra inovací a transferu technologií. Prostory jsou otevřeny všem studentům a absolventům ČZU, kteří chtějí začít podnikat. První kolo přihlášek do Point One končí 13.2.2016.