Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 24. 4. 2017 do 28. 4. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Dr. Joan Harvey a Dr. George Erdos

Newcastle University, School of Psychology (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Human Resource Management v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Mary Daly

University College Cork (Irsko)

Bloková výuka předmětu Systems & Org. Engineering  v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Prof. Dr. Wilhelm Mülder 

Hochschule Niederrhein (Německo)

Bloková výuka předmětu SW Architecture v angličtine pro první ročník bakalářského oboru Informatics. Určeno pro studenty programu Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Steve Cranston

R3MB Network Organization (USA)

Bloková výuka předmětu e-Government v angličtině pro druhý ročník bakalářského oboru Informatics. Určeno pro studenty programu Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).