Možnost studia v zahraničí

V aktuálním hodnocení Times Higher Education v žebříčku mezinárodního působení je Česká zemědělská univerzita v Praze nejvýznamnější českou univerzitou.

Podpora mezinárodních mobilit studentů a pedagogických pracovníků je součástí dlouhodobé strategie fakulty. Díky spolupráci s řadou vysokoškolských pracovišť v Evropě, Severní Americe, Asii a Africe mohou studenti část studií absolvovat v zahraniční na partnerských univerzitách v rámci programu LLP Erasmus/ Erasmus+, nebo se zapojit do středoevropského výměnného univerzitního programu zaměřeného na regionální spolupráci CEEPUS. Studijní výsledky jsou vzájemně uznány a po absolvování studia úspěšní studenti získají diplom partnerské univerzity a České zemědělské univerzity v Praze. Našimi partnerskými univerzitami jsou:

Wageningen University, Cranfield University, Catholic University of Lyon, Grenoble Business School, University Krasnodar, University of Applied Sciences Bielefeld, César Ritz Colleagues Montreaux.

Program Double Degree umožňuje studentům anglických oborů studovat na partnerských univerzitách v integrovaných studijních oborech. PEF ČZU se podílí na těchto společných studijních programech:

Bakalářské programy

• International Business

• Business Administration in Hospitality Management

Magisterské programy

• Management, Economics and Consumer studies

• Enviromental Management for Business

• Economics for Natural Resources & Enviromental Management

• Master in International Business (MIB)

• Economics and Management