Volby do AS PEF a AS ČZU – zveřejnění kandidátů

Dne 3. 11. 2017 byli zveřejněni kandidáti do zaměstnanecké a studentské komory Akademického senátu Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze (AS PEF) a do Akademického senátu České zemědělské univerzity v Praze (AS ČZU) pro období prosinec 2017 – listopad 2020. Seznam naleznete v příloze.

Samotné volby budou probíhat  v úterý 14. listopadu 2017 od 10.00 hod. do 14.00 hodve středu 15. listopadu 2017 od 12.00 hod. do 16.00 hod. v zasedací místnosti E209 (PEF).

Výsledky voleb budou zveřejněny ve čtvrtek 16. 11. 2017.

Těšíme se na vaši účast.