Podání přihlášky ke studiu

Volba volitelných předmětů pro studenty kombinovaného studia PEF

Předměty se volí v Univerzitním informačním systému (UIS).
(Po přihlášení -> Portál studenta -> v tabulce sloupec Reg./Zápisy, kde se po kliknutí na obrázek dostanete do Registrací pro ZS i LS).

• První kolo volby volitelných předmětů pro akademický rok (včetně cizích jazyků) 2022/2023 bude spuštěno od 3. dubna 2023 (od 12:00) do 9. dubna 2023.  Výsledky budou zveřejněny v UIS.
Studenti postupující do: Studenti volí:
2. ročníku programů
EAMKINFOK Bc.
jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)

2. ročníku programu VSRRK Bc.
CV PEF

jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)
 EAMNK čtyři předměty volit. komplexního předmětu SZZ
(nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů
pod označením 3B až 3D, předmět SZZ 3A nebyl otevřen,
volba musí být v souladu s již studovaným komplexním předmětem SZZ)
 PaANK čtyři předměty volitelného koridoru SZZ
(je nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů
pod označením 3A až 3C, musí to být v souladu s již
studovaným koridorem SZZ)

Přehledy volitelných cizích jazyků včetně kódů jsou k dispozici v UIS. Celkové studijní plány programů naleznou studenti na https://www.pef.czu.cz/cs/r-17582-uchazeci/r-17584-magisterske-studium.

• Druhé kolo volby předmětů: 17. – 23. dubna 2023