Volba volitelných předmětů pro studenty kombinovaného studia PEF

Předměty se volí v Univerzitním informačním systému (UIS).
(Po přihlášení -> Portál studenta -> v tabulce sloupec Reg./Zápisy, kde se po kliknutí na obrázek dostanete do Registrací pro ZS i LS).

  • První kolo volby volitelných předmětů pro akademický rok (včetně cizích jazyků) 2024/2025 bude spuštěno od 8. dubna 2024 (od 12:00) do 14. dubna 2024.  Výsledky budou zveřejněny v UIS.
Studenti postupující do: Studenti volí:
2. ročníku programů
EAMKINFOK Bc.
jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)

2. ročníku programu VSRRK Bc.
CV PEF

jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)
 EAMNK

čtyři předměty volit. komplexního předmětu SZZ

(nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů pod označením 3B nebo 3C, předměty SZZ 3A a 3Dnebyly otevřeny, volba musí být v souladu s již studovaným komplexním předmětem SZZ)
 PaANK čtyři předměty volitelného koridoru SZZ
(je nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů
pod označením 3A až 3C, musí to být v souladu s již
studovaným koridorem SZZ)

 

Přehledy volitelných cizích jazyků včetně kódů jsou k dispozici v UIS. Celkové studijní plány programů naleznou studenti na https://www.pef.czu.cz/cs/r-17582-uchazeci/r-17584-magisterske-studium.

  • Druhé kolo volby předmětů: 22. – 28. dubna 2024

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.