Podání přihlášky ke studiu

Volba volitelných předmětů pro studenty prezenčního studia PEF

Předměty se volí v Univerzitním informačním systému (UIS).
(Po přihlášení -> Portál studenta -> v tabulce sloupec Reg./Zápisy, kde se po kliknutí na obrázek dostanete do Registrací pro ZS i LS).
  • První kolo volby volitelných předmětů pro akademický rok (včetně cizích jazyků) 2023/2024 bude spuštěno od 3. dubna 2023 (od 12:00) do 9. dubna 2023.  Výsledky budou zveřejněny v UIS.
Studenti postupující do: Studenti volí:
2. ročníku programů
EAM, PaA, INFOVSRR a IP Bc.
jeden cizí jazyk a dva volitelné předměty z nabídky
pro 2. ročník – jeden pro ZS a jeden pro LS
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina
a minimálně jeden na úrovni B1)
2. ročníku programu
SYI Bc.
jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina
a minimálně jeden na úrovni B1)
2. ročníku programu
HKS Bc.
jeden cizí jazyk a jeden volitelný předmět pro ZS
2. ročníku programů
EM, BA a INFOA Bc.
jeden cizí jazyk
(nesmí být rodným jazykem studenta)
3. ročníků programů EAM, PaA,
INFO, VSRREM Bc.
jeden volitelný předmět pro ZS z nabídky pro
3. ročník
3. ročníku programu IP dva volitelné předměty z nabídky skupina 1 (typ A) a další
povinně volitelné předměty – skupina 2 (typ B) v rozsahu
minimálně 20 ECTS
2. ročníku magisterského programu
EAMN

čtyři předměty volit. komplexního předmětu SZZ

((je nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů pod označením 3A až 3D, musí to být v souladu s již studovaným
komplexním předmětem SZZ)

a dva volitelné předměty (jeden pro ZS a jeden pro LS, mohou být i alternativně dva v ZS nebo dva v LS))

2. ročníku magisterského programu
PaAN
čtyři předměty volitelného koridoru SZZ
(je nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů pod označením 3A až 3C, musí to být v souladu s již studovaným koridorem SZZ)
a dva volitelné předměty, jeden pro ZS a jeden pro LS
2. ročníku magisterských
programů INFON a  SYIN
dva volitelné předměty z nabídky pro program
(jeden předmět ZS a jeden předmět LS)
2. ročníku magisterského
programu PRN
jeden volitelný předmět v ZS nebo LS z nabídky pro program
2. ročníku magisterského
programu VSRRN
jeden volitelný předmět v ZS z nabídky pro program
2. ročníku magisterského programu EMN čtyři předměty volit. komplexního předmětu SZZ

(je nutné volit pouze jednu celou skupinu předmětů označených 3A až 3C, musí to být v souladu s již studovaným označením komplexního předmětu SZZ)

Přehledy volitelných předmětů včetně kódů jsou k dispozici v UIS. Studenti magisterských programů SEN, BAN, EADAN, INFOAN a GISM předměty nevolí.

• Druhé kolo volby předmětů: 17. – 23. dubna 2023

V tomto kole volí pouze studenti všech ročníků a programů, kterým nebyl v prvním kole otevřen zvolený předmět. Seznamy neotevřených předmětů budou zveřejněny po uzavření prvního kola v UIS.

Důležitá upozornění:
Předměty je nutné volit v určeném termínu a uvážlivě. Změny předmětů po zahájení výuky v semestru musí být odsouhlaseny příslušnými katedrami.
Počet studentů na předměty není v prvním kole volby omezen. Není tudíž nutné volit předměty ihned po otevření aplikace.