Rozšířená jazyková výuka na PEF

Rozšířená jazyková výuka vám pomůže si při studiu rozšířit a prohloubit znalosti z anglického jazyka, nebo německého jazyka. Výuka probíhá od II. ročníku, pro všechny bakalářské studijní programy PEF vyučované v češtině, a trvá 4 semestry. Bonusem pro studenty je pak možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát (TOEIC pro anglický jazyk, UNICERT III pro německý jazyk) s finanční podporou PEF. Výuku zajišťují pedagogové katedry jazyků, hostující zahraniční profesoři a pedagogové ostatních kateder PEF, kteří příslušný obor studovali nebo přednášeli v zahraničí.

Přihlášky do 29. března 2021.

Výběrové řízení - online pohovor se bude konat 31. března 2021.

Podrobnější informace o studiu i výběrovém řízení naleznete na stránkách katedry jazyků.