Přednáška: Jak nepřijít o příjmy ze zahraničí na daňových sankcích v ČR

Ve středu 30. 10. zveme studenty a pedagogy, kteří zvažují či již mají zkušenost s profesním působením v zahraniční, aby si přišli poslechnout expertku na problematiku zdanění zahraničních příjmů fyzických osob v ČR.

Čas a místo:  15:45 - 18:00, PEF, učebna E IV

Obsah:   Zdanění v ČR zahraničních příjmů z dlouhodobých i krátkodobých pracovních aktivit - např. studentů či pedagogů.

Přednáší:  Monika Lodrová, manažerka daňového oddělení společnosti Moore Stephens a daňová poradkyně.

Registrace na přednášku probíhá prostřednictvím Moodle kurzu, případně přes e-mail moravec@pef.czu.cz (nazev emailu: REGISTRACE NA 30/10; obsah: jmeno a prijmeni).