Pouze pro 1. ročník kombinovaného studia, program EAMNK a PaANK - Volba povinně volitelných komplexních předmětů SZZ pro LS 2023/2024

Předměty se volí v Univerzitním informačním systému (UIS).
(Po přihlášení -> Portál studenta -> v tabulce sloupec Reg./Zápisy

• První kolo voleb volitelných předmětů od 30. 10. 2023 (12:00) do 5. 11. 2023.
Studenti postupující do letního semestru 1. ročníku programu: Studenti volí:

EAMNK
Dva předměty jednoho povinně volitelného komplexního předmětu SZZ z nabídky pro tento program, tj. 3A – 3D), ve studiu tohoto SZZ předmětu bude student pokračovat i v dalším roce.
 PaANK

Dva předměty jednoho povinně volitelného koridoru SZZ z nabídky pro tento program, tj. 3A – 3C), ve studiu tohoto SZZ předmětu bude student pokračovat i v dalším roce.

Konec prvního kola volby volitelných předmětů je 5. listopadu 2023.

Seznamy neotevřených předmětů budou zveřejněny po uzavření prvního kola (UIS)

Přehledy volitelných předmětů včetně kódů jsou k dispozici v UIS. Celkové studijní plány programů naleznou studenti ZDE.

• Druhé kolo volby předmětů: 13. - 19. listopadu 2023

V tomto kole volí pouze studenti, kterým nebyl v prvním kole otevřen zvolený předmět. Seznamy neotevřených předmětů budou zveřejněny po uzavření prvního kola (UIS).

Důležitá upozornění:

Předměty je nutné volit v určeném termínu a uvážlivě. Pokud si student volitelné předměty nezvolí v prvním kole, mohou mu být předměty přiřazeny administrativně bez možnosti vlastního výběru. Počet studentů na předměty není omezen. Není tudíž nutné volit předměty ihned po otevření aplikace.