Pokyny pro závěr studia studentů posledních ročníků

Zápis bude probíhat v září 2021 bezkontaktně a podle následujících pokynů:

1. Pokud byly splněny všechny podmínky pro závěr studia v únoru (práce byla odevzdána a všechny studijní povinnosti jsou splněny), bude student zapsán do závěru studia (nepodává žádnou žádost) a bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v únoru 2022. Může požádat o přerušení studia.
  2. Podmínky pro závěr studia splněny nebyly v termínu do 3. 9. 2021 (chybí odevzdání práce nebo do 10 kreditů), zašle e-mailem příslušné referentce podle oboru nebo programu a formy studia podepsanou žádost o přesun nesplněných studijních povinností (předmětů, zápočtů za práci nebo práce) a odklad státních zkoušek na únorový termín (pokud tak již neučinil v květnu nebo červnu). Předměty budou na žádosti uvedeny včetně kódů. Dále bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v únoru 2022. Práci je v tomto případě nutné odevzdat do 30. 11. 2021. Po odeslání žádosti již není možné konat žádné opravné zkoušky ani zápočty.
  3. Podmínky pro závěr studia splněny nebyly v termínu do 3. 9. 2021 (chybí odevzdání práce a více než 10 kreditů), zašle e-mailem příslušné referentce podle oboru nebo programu a formy studia podepsanou žádost o opakování ročníku (pokud tak již neučinil v květnu nebo červnu). Na žádosti budou vyplněny všechny údaje. Při opakování ročníku student skládá státní zkoušky až v květnu nebo červnu 2022. Práci je v tomto případě nutné odevzdat v březnu 2022. Dále bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v květnu a červnu 2022. Po odeslání žádosti již není možné konat žádné opravné zkoušky ani zápočty. Opakovat ročník lze pouze jednou za studium.

Zapsaní studenti si mohou vyzvednout potvrzení o studiu od 13. 9. 2021 v Infocentru PEF. Pokud bude ještě fakulta uzavřená, je nutné požádat o zaslání potvrzení o studiu elektronicky, nebo si potvrzení vytisknou sami.

Kontakty na studijní referentky ZDE.

Žádosti jsou ke stažení ZDE.

Více informací o aktuálním provozu Studijního oddělení PEF o prázdninách naleznete ZDE.