Pokyny pro závěr studia studentů posledních ročníků, kteří se měli účastnit v květnu a červnu 2022 státních zkoušek

Zápis bude probíhat do 16. září 2022 bezkontaktně a podle následujících pokynů:

1. Pokud byly splněny všechny podmínky pro závěr studia v únoru (práce byla odevzdána a všechny studijní povinnosti jsou splněny), bude student zapsán do závěru studia (nepodává žádnou žádost) a bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v únoru 2023. Může požádat o přerušení studia.

2. Podmínky pro závěr studia splněny nebyly v termínu do 2. 9. 2022 (chybí odevzdání práce nebo do 10 kreditů), zašle prostřednictvím kontaktního centra v UIS Oznámení o přesunu předmětů (předmětů, zápočtů za práci) a odklad státních zkoušek na únorový termín (student píše do poznámky). Předměty budou v žádosti uvedeny včetně kódů. Dále bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v únoru 2023. Práci je v tomto případě nutné odevzdat do 30. 11. 2022. Po odeslání žádosti již není možné konat žádné opravné zkoušky ani zápočty.

3. Podmínky pro závěr studia splněny nebyly v termínu do 2. 9. 2022 (chybí více než 10 kreditů), zašle prostřednictvím kontaktního centra v UIS Žádost o opakování ročníku. V žádosti budou vyplněny všechny údaje. Při opakování ročníku student skládá státní zkoušky až v květnu nebo červnu 2023. Práci je v tomto případě nutné odevzdat v březnu 2023. Dále bude sledovat další pokyny pro státní zkoušky v květnu a červnu 2023. Po odeslání žádosti již není možné konat žádné opravné zkoušky ani zápočty. Opakovat ročník lze pouze jednou za studium.

Zapsaní studenti si mohou vyzvednout potvrzení o studiu od 12. 9. 2022 v Infocentru PEF nebo u příslušné studijní referentky.