Neotevřené volitelné předměty pro LS 2023/2024 po prvním kole volby

Neotevřené volitelné předměty pro LS 2023/2024 po prvním kole volby:

Pro malý počet studentů, prezenční studium

EAEF1E Systémové přístupy, PRN
EHEA3E Rural Development, VSRRN
ENE63E Makroekonomická analýza, PRN
ESE46E Aplikovaná statistika, PRN
Studenti si musí zvolit ve druhém kole jiný otevřený volitelný předmět

Pro malý počet studentů nebude v LS otevřen povinně volitelný komplexní předmět SZZ pro program EAMN prezenční forma 3.A Aplikovaná ekonomie s dílčími předměty
EEEY4E Ekonomická analýza a zpracování velkých dat
EUEC9E Účetnictví pro ekonomy.
Studenti si musí zvolit ve druhém kole jiný otevřený komplexní předmět 3.B, 3.C nebo 3.D (obsahuje vždy dva dílčí předměty).

Pro malý počet studentů, kombinované studium

Pro malý počet studentů nebude v LS otevřen povinně volitelný komplexní předmět SZZ pro program EAMN kombinovaná forma 3.A Aplikovaná ekonomie s dílčími předměty
EEE7AE Ekonomická analýza a zpracování velkých dat
EUE7AE Účetnictví pro ekonomy.

Pro malý počet studentů nebude v LS otevřen povinně volitelný komplexní předmět SZZ pro program EAMN kombinovaná forma 3.D Manažerská informatika a statistika s dílčími předměty
ESE7AE Statistická analýza ekonomických dat
ETE7BE Digitální transformace podniku).

Studenti si musí zvolit ve druhém kole jiný otevřený komplexní předmět 3.B nebo 3.C (obsahuje vždy dva dílčí předměty).