Prodloužení termínu pro podání přihlášky na PEF ČZU

 

Posunuli jsme možnost podání přihlášek na akademický rok 2022/2023 až do 10. dubna 2022 na celkem 8 bakalářských a 8 magisterských studijních programů v českém jazyce a dále 4 programy vedené v anglickém jazyce (Economics and Management – Bc., Informatics - Bc. i Ing., a European Agrarian Diplomacy – Ing.). 

 

Novinkou letošního akademického roku je program Global Information Security Management, na který můžete podávat přihlášku do 1. května 2022. 

 

Prodloužení podávání přihlášek se týká i programů Systémové řízení, Projektové řízení, Světová ekonomika

 

Na programy Economics and Management (Ing.) můžete podávat přihlášky do 30. dubna, na program Business Administration (Ing. i Bc.) do 31. května.  

 

Přihlášky se podávají prostřednictvím informačního systému uis.czu.cz., návod na podání přihlášky naleznete na webu budpefak.cz.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.