Mezinárodní space hackathon ActInSpace 2018

Katedra informačních technologií vás zve na první ročník mezinárodního space hackathonu ActInSpace, který se bude konat v Kruhové hale na ČZU v Praze ve dnech 25. - 26. 5. 2018. Akce je pořádána  společností ESA BIC Prague ve spolupráci s ČZU v Praze.

ActInSpace je mezinárodní technologická soutěž pro inovace typu hackathon, kde mohou účastníci využít patenty a technologie ESA a CNES (Francouzské národní vesmírné agentury). Národní kolo proběhne souběžně ve více jak 70 městech, v 35 zemích a na 5 kontinentech. 

Vítěz národního kola bude prezentovat své výsledky 27. června 2018 v mezinárodním kole v Toulouse před špičkovými mezinárodně uznávanými technickými i byznysovými odborníky v oboru kosmických technologií.

Výzvy a veškeré informace, včetně možnosti registrace naleznete zdeDále pak na https://actinspace.org/country/czechia, nebo na http://www.czechspaceyear.com/2018/05/03/hackathon-act-in-space-2018/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/events/170680560427268/?active_tab=about.  

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.