Kurz Základní dovednosti v účetním programu POHODA

Katedra obchodu a financí PEF pořádá dvoudenní kurz Základní dovednosti v účetním programu POHODA.

KDY: 21. -  22. 4. 2018

KDE: budova PEF, počítačová učebna D326

Přednášející: Ing. Tomáš Rain, Ph.D., zástupce společnosti StormWare s.r.o., certifikovaný školitel účetního software POHODA

Cena kurzu: 2800,- vč. DPH

Přihlášky a úhrada kurzovného:
  • přihlášení na e-mail mberanova@pef.czu.cz do 17. 4. 2018 do 15:00
  • platba kurzu na účet č. 9021-6325762/0800, var. symbol: 119021 (uvedení jména a příjmení účastníka).
  • kurzovné je nutné zaplatit nejpozději do 20. 4. 2018 vč.

Závaznou  přihlášku,  program a  podrobnosti o kurzu naleznete v příloze.