Tým studentů z PEF a FLD skončil na druhém místě v celorepublikové soutěži

Tým studentů z PEF a FLD skončil na druhém místě v celorepublikové soutěži o nejlepší komunikační kampaň! Soutěž uspořádala společnost Agrofert. Univerzitní tým byl ve složení Martina Isabella Kunc (PEF), Eva Lebdušková (PEF), Matyáš Dřevo (FLD), Pavel Koláček (PEF), Tomáš Pokorný (PEF) a pracoval pod vedením mentorky Jany Polákové (PEF). 

Studenti vypracovali kreativní koncept komunikační kampaně pro partnerství Agrofert s českým olympijským týmem v návaznosti na termín konání LOH 2016. Tvorby konceptu se zhostili v rámci univerzitní aktivity „Položka do CV, aneb praxe na ČZU“, kterou pořádá Point One - Podnikatelský inkubátor ČZU. Po předložení CV a motivačního dopisu podstoupili výběrové řízení, kde si odborná komise (zástupci z HR a marketingového oddělení, mentoři a manažerka Point One) vybrala výše zmíněný realizační tým. Ten po dobu jednoho semestru zpracovával kampaň a 12. 1. 2016 v prostorách společnosti Agrofert prezentoval před marketingovým oddělením své výsledky. Celému týmu gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci fakulty!


Zdroj: tisková zpráva ČZU


Podrobnější informace naleznete na stránkách Akčního týmu PEF.

 


 
 

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.