Zveme vás na Dny otevřených dveří PEF v lednu 2019

Srdečně vás zveme na Dny otevřených dveří Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze.

KDY? V pátek 25. 1. 2019 a v sobotu 26. 1. 2019 od 9:00 do 13:00

Pátek 25. 1. 2019

9:00 beseda se zástupci fakulty o studijních oborech a studiu na PEF - posluchárna EI

10:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU

11:00 beseda se zástupci fakulty o studijních oborech a studiu na PEF - posluchárna EI

12:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU

Sobota 26. 1. 2019

10:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU

12:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU

V průběhu obou dní se můžete také zastavit u studijních referentek a zeptat se na otázky, které vás o fakultě a studiu zajímají nebo si vyzkoušet technologie z laboratoře virtuální reality PEF.

Neváhejte a přijďte si pro informace!

Přidejte se také k události na našem fakultním Facebooku.

Jak se k nám dostanete?

Areál České zemědělské univerzity je velmi dobře dostupný nejen městskou hromadnou dopravou, ale i jinými způsoby dopravy. Z centra Prahy je nejrychlejší trasa metrem A do stanice Dejvická, odkud navazují autobusy č. 107 nebo 147 jedoucí na Suchdol. Ze zastávky Zemědělská univerzita se lze pak snadno přes nejbližší křižovatku dostat pěšky do areálu ČZU a podle navigační tabule dojít až k budově Provozně ekonomické fakulty.