V listopadu 2020 proběhl online Den otevřených dveří

Protože se bohužel nemůžeme potkat osobně v našem kampusu, připravili jsme si pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co jako budoucí student PEF potřebujete vědět.

Těšit se můžete na:

• Úvodní slovo děkana PEF.
  • Představení studijních programů samotnými studenty.
  • Videoprohlídka fakulty a fakultního zázemí.
  • Videoprohlídka výzkumných laboratoří.
  • Medailonky absolventů.
  • Možnosti studia v zahraničí.
  • Nejdůležitější informace k přijímacímu řízení.
  • Odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Den otevřených dveří PEF ČZU naleznete na webových stránkách budpefak.pef.czu.cz  a v pátek 20. 11. 2020 pro vás byl od 12:00 připraven live chat, ve kterém jste  se mohli zeptat na cokoliv co vás zajímalo ohledně studia na PEF.

Veškeré informace a odkazy také naleznete ve FB události https://fb.me/e/301O0yt31.

Těšíme se na vás!