Podání přihlášky ke studiu

MAGISTERSKÉ PROGRAMY DOUBLE DEGREE

  • Ing. Economics and Management / MSc. Management Economics and Consumer Studies
    vlajka NizozemskoWageningen University
    , Nizozemí

Informace o programu Double Degree

Představení univerzity:

Wageningen University je uznávanou institucí v oblasti vědy a výzkumu. Studenti přijatí do Double Degree programu mají jedinečnou možnost zažít systém výuky ve formě modulů, nikoli semestrů, jak je zvykem v ČR. Pro studium na této škole je nutné mít jazykový certifikát. Více informací na webové stránce

Předpokládaná délka studia: 6 semestrů

První rok studia studenti stráví na Provozně ekonomické fakultě, následně jsou 1,5 roku na Wageningen University. Po úspěšném absolvování povinností v zahraničí se vracejí zpět na PEF, kde během jednoho či dvou semestrů dokončí své studijní povinnosti a dále pokračují ke státní závěrečné zkoušce.

 

Představení univerzity: 

Grenoble Ecole de Management je tzv. business school, vzdělávací instituce zaměřující se na obory podnikání a managementu. Je to jedna z mála univerzit, která se může pyšnit trojí akreditací – EQUIS (European Quality Improvement System), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) et AMBA (The Association of MBAs). Tyto akreditace odráží mezinárodní kvality školy v oblasti studijních programů, inovací a technologií. Grenoble Ecole de Management je skvělou volbou především pro studenty, kteří již mají zkušenosti z praxe a mají zájem naučit se z praktického hlediska ještě více.

Předpokládaná délka studia: 5 semestrů

První rok studia studenti stráví na Provozně ekonomické fakultě, následně jsou 1 rok ve Francii. Po úspěšném absolvování povinností v zahraničí se vracejí zpět na PEF, kde během jednoho či dvou semestrů dokončí své studijní povinnosti (napíší diplomovou práci a absolvují zbývající státnicové předměty) a dále pokračují ke státní závěrečné zkoušce.

Ing. Economics and Management / MSc. in Economics and Management
vlajka RuskoKuban State University Krasnodar, Ruská federace
Délka studia (semestry): 4

Další články v rubrice

English ☰ Menu