Workshop: Současné trendy v řízení spolupráce

V rámci projektu Erasmus+ „Innovation and creativity mentality advancement in SMEs“ (INCREMENTA), který podporuje inovační a kreativní postupy v malých a středních podnicích, proběhne workshop zaměřený na aktuální trendy v řízení spolupráce ve firmách. Workshop bude zaměřen zejména na případové studie týkající se procesu a subjektů spolupráce ve firmě. V rámci workshopu budou zmíněny kritické faktory při nastavování procesu spolupráce a jak proces spolupráce nastavit, aby byl ve firmě inovativní. Účastníci se během workshopu také dozví, jaký má spolupráce význam, jaké typy spolupráce existují, a jak si vybrat vhodného partnera pro spolupráci.

Termín konání: 10. 9. 2020 od 16:00 – 18:30

Místo konání: Provozně ekonomická fakulta, místnost E155 nebo online https://meet.google.com/mod-zjek-ckf

Moderátorka: Ing. Kateřina Drahotová, Ph.D. - Katedra řízení PEF, ČZU v Praze

Přednášející: 

 

Bc. Ladislava Hroudová – HR Manager, Takko Fashion, s.r.o.
  • působila jako HR Specialist v AVE CZ odpadové hospodářství, HR officer v Rowan Legal či HR & Training Coordinator Vienna House Czech Republic, kde měla na starosti nábor zaměstnanců a koordinaci školení. Nyní je zodpovědná za komplexní personalistiku, poradenství RL manažerům, tvorbu pracovně-právních dokumentů, podklady pro mzdy, nábor zaměstnanců ve společnosti Takko Fashion, s.r.o.

Ing. Anna Marešová – Employer Branding Expert / Konzultant
  • je absolventkou Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze, působila na různých HR pozicích v mezinárodních společnostech. Oblastí HR komunikace a marketingu se zabývá od roku 2010, kdy pracovala v T-Mobilu Czech Republic a následně České spořitelně. Tam kromě HR marketingu vedla také tým vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. 5 let působila v LMC na pozici Head of HR Marketing. Od roku 2019 pomáhá mezinárodním společnostem v oblasti budování značky zaměstnavatele a marketingu jako freelancer. Anna je aktivním lektorem, konzultantem a přednášejícím.
  Mgr. Alice Šídová – HR Manager, EER East, Danfoss
  • je absolventkou FF UK oboru Psychologie. Již během studií se věnovala personalistice, pracovala jako recruiter v personálních agenturách v ČR (Talentor Advanced Search, Grafton) a ve Velké Británii (ChapmanBlack). Po studiu nastoupila na pozici HR Manager v české IT společnosti CertiCon, kde působila 4 roky. IT se věnovala i na své další pozici ve švýcarské společnosti IPS. Ve společnosti Danfoss působí od března 2018, nejprve na pozici HR Generalist pro 4 státy a v současné době na pozici HR Manager pro 7 států regionu East Europe (CZ, HU, HR, RS, RO, BG, UA).
  Ing. Gabriela Šimšová – HR Manager, Coca-Cola Hellenic Cesko a Slovensko, s.r.o.
  • má 16 let zkušeností v oblasti HR. Mimo Coca-Cola HBC pracovala v Young & Rubican advertisement, ČEZ nebo T-Mobile. V roli Business Partnera pro Supply Chain vede Gabriela oblast organizačního rozvoje. Zaměřuje se na zvýšení produktivity a efektivity organizace a podporuje výkon celé svěřené funkce. Navíc nyní podporuje nábor nových talentů a intenzivně spolupracuje na Employer Branding aktivitách společnosti.
  Mgr. Sára Škvorová – HR & Happiness Manager, MarketUP
  • má vystudovanou Andragogiku a personální řízení na FF UK. V digitální agentuře MarketUP má od roku 2016 na starosti oblast People & Culture. Je konzultantkou team leaderům v oblasti práce s lidmi a fungování jejich týmů. Nejvíce času věnuje náboru, zkušenosti má z oblasti employer brandingu, onboardingu, hodnocení, rozvoje a vzdělávání. Nejvíce ji baví oblast Recruitmentu a L&D. Má za sebou řadu interních HR projektů jako např. tvorbu nových kariérních stránek, MarketUP Academy, výzkum firemní kultury, traineeship programy, HR kampaně a akce pro studenty.
  Bc. Jan Waldhauser – Head of Training and Development Team, Komerční banka, a.s.
  • působí 18 let v nadnárodní korporaci, posledních 10 let na manažerských pozicích v HR a vzdělávání. Aktivně se věnuje lektorské činnosti, facilitaci designových workshopů a hloubkovým rozhovorům s klienty a zaměstnanci. V posledních letech také moderoval televizní pořady o finanční gramotnosti „Hlava rodiny“, „Cesta z dluhů“ a pravidelně jste se ním mohli setkat v posledních 3 řadách „Cesty k úspěchu“. 

 

Pořádá: Katedra systémového inženýrství a Katedra řízení, PEF, ČZU v Praze

Bližší informace: drahotovak@pef.czu.cz, domeova@pef.czu.cz

Přihlášky: Svou účast na workshopu potvrďte prosím zde: https://forms.gle/7kf63r55ejnJ3b886

Určeno pro: odbornou veřejnost

Jazyk: čeština

Workshop je součástí mezinárodního projektu  „Innovation and creativity mentality advancement in SMEs“ č. 2018-1-IE01-KA202-038789, který je podpořený v rámci  programu ERASMUS+ , klíčová akce 2 - vzdělávání dospělých.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.