Výběrové řízení na seniorskou pozici výzkumného pracovníka

Provozně ekonomická fakulta v rámci projektu Podpora rozvoje mezinárodních mobilit výzkumných pracovníků ČZU v Praze, registrační číslo CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_0016979 nabízí seniorskou výzkumnou pozici na plný úvazek na 3 měsíce.

Cílem projektu, spolufinancovaného EU (řídícím orgánem pro OP VVV je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy), je podpora rozvoje mezinárodní mobility výzkumných pracovníků na ČZU v Praze.

Přihlášky a potřebné dokumenty zasílejte do 5. listopadu 2022 panu prof. Ing. Lukáši Čechurovi, Ph.D. na e-mail: cechura@pef.czu.cz. Více informací naleznete v příloze.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.