Schůzka pro zájemce o doktorské studium na PEF

Informační schůzka se bude konat ve středu 13. 4. 2022 od 9:00 prezenčně na PEF v zasedací místnosti E209. Na schůzku bude možné se přihlásit i on-line přes MS TeamsOdkaz na online schůzku

Na schůzce se dozvíte nejdůležitější informace o studiu v doktorských studijních programech (DSP):

• jak je organizováno a jaké studijní povinnosti je třeba plnit,
  • jak fakulta podporuje vlastní vědeckovýzkumnou práci studentů a jejich osobní rozvoj, ale také, jak lze skloubit studium DSP s praxí.

Obdržíte podrobné informace k přijímacímu řízení včetně doporučení, jak se připravit na odbornou rozpravu před komisí. Na schůzce budou k dispozici zástupci z vedení fakulty, oddělení pro vědu a výzkum PEF, garanti doktorandských programů (nebo jejich zástupci) a v neposlední řadě také absolventi a současní studenti DSP, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti se studiem a zodpoví vaše dotazy.

Předpokládaná doba trvání schůzky je cca 1 hodina.

Informace o Ph.D. studiu naleznete také v záložce Doktorské přijímací řízení.

Uzávěrka zasílání přihlášek na doktorské studium je 30. 4. 2022.