Informační schůzka pro zájemce o studium v doktorských studijních programech PEF

V úterý 10. 4. 2018 proběhla informační schůzka pro zájemce o doktorské studium na PEF.

Zájemci se dozvěděli nejen jak je doktorské studium (DSP) organizováno a jaké studijní povinnosti je třeba plnit, ale třeba také, jak lze skloubit studium DSP s praxí. Obdrželi podrobné informace k přijímacímu řízení včetně doporučení, jak se připravit na odbornou rozpravu před komisí. Schůzky se zúčastnili také absolventi a současní studenti DSP, kteří se podělili o svoje zkušenosti se studiem a zodpověděli dotazy zájemců. 

Pokud jste nestihli přijít, neváhejte se zeptat na Oddělení pro vědeckou a výzkumnou činnost pana Ladislava Šány osobně nebo můžete zaslat dotaz na e-mail sana@pef.czu.cz .

Přihlášky k přijímacímu řízení do doktorských studijních programů lze zasílat do 30. 4. 2018 prostřednictvím univerzitního informačního systému

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.