Získejte certifikát o složení mezinárodní zkoušky TOEIC a TOEFL ITP

TOEIC (Test of English for International Communication)
  • Testuje angličtinu v pracovním prostředí,
  • mezinárodně uznávaný certifikát - cena: Listening and Reading 3200 Kč, Speaking and Writing 3400 Kč, obě zkoušky dohromady 6500 Kč
  • termín 15. 5. 2019 v 10:00.

Přihlášku zašlete nejpozději do 15. 4. 2019 podle instrukcí na webu Katedry jazyků.

TOEFL ITP (Test of English as a Foreign Language, Institutional Testing Programme)
  • Testuje angličtinu v akademickém prostředí,
  • certifikát uznávají pouze některé instituce a organizace - cena 2300 Kč,
  • POZOR TOEFL ITP není mezinárodně uznávaný TOEFL IBT (Internet Based Testing),
  • termíny 14. 5. 2019 a 19. 6. 2019 v 9:00.

Přihlášku zašlete nejpozději do 14. 4. (resp. 19. 5.) 2019 podle instrukcí na webu Katedry jazkyků.