Podání přihlášky ke studiu

Zimní škola Geography in the Heart of Europe

Zimní škola

V lednu 2018 se na naší fakultě uskutečnila zimní škola „Geography in the Heart of Europe“. Jednalo se o program s americkou Towson University, kterého se zúčastnilo celkem 10 studentů pod vedením doktorky Natalie Fath. Program se konal v období od 12. 1. do 27. 1. 2018. Účastníci mohli absolvovat přednášky týkající se environmentální ekonomiky, kultury, sociologie a podnikání. Součástí zimní školy byla také exkurze do Budějovického Budvaru a do ŠKODY AUTO v Mladé Boleslavi. Studenti také navštívili řádu historických měst a památek v České republice - Český Krumlov, Karlovy Vary nebo solární elektrárnu v Úštěku. Zimní škola byla zakončena předáváním certifikátů a společnou rozlučkovou večeří v kampusu ČZU v Praze.