Zeptej se PEFáků

Připravili jsme pro vás tým studentů, kteří si prošli tím samým co vy - nástupem na vysokou školu, akorát o něco dříve.

Můžete se jich v prvních 14 dnech semestru (od 3. do 14. 10. 2016 každý den od 8:30 do 16:00) zeptat na cokoliv, co vás zajímá nebo si s nimi vypít Fair Trade kávu a čaj zdarma. Udělejte si chvilku a stavte se za nimi v atriu v přízemí Provozně ekonomické fakulty. Rozhlédněte se kolem sebe a hledejte studenty s červenými tričky “Zeptej se PEFáků”, kteří jsou zde od toho, aby vám poradili.

Navíc od nich dostanete kreslenou mapku areálu a brožurku s kompletními informacemi, které jsou na začátku zkrátka k nezaplacení.  A aby toho nebylo málo, připravili pro Vás SOUTĚŽ o tablet, externí disk a powerbanku!

Přejeme jménem celé fakulty hodně úspěchů ve studiu a určitě se u nich zastavte.

 
    
 

 

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.