XV. ročník workshopu Daňové ráje

Historicky workshop vznikl jako platforma pro přátelskou diskusi odborníků z různých sektorů nad tématem, o kterém kolovalo mnoho mýtů, ale nemnoho podložených informací. 

Jak se posouvá úroveň poznání a priorita daňových témat, posouvá se i zaměření workshopu, který reaguje na aktuální vývoj. Nicméně jeho archaický název zůstává jako připomínka ochoty odborníků, napříč sférami jejich působení, otevřeně diskutovat na akademické půdě o palčivých daňových tématech.

Cílem workshopu je vytvořit podmínky pro setkání odborníků na mezinárodní zdanění z praxe, akademické sféry a zástupců finanční správy v přátelské atmosféře nad aktuálními tématy.

Výstupem konstruktivní diskuse by pak měl být navzájem vyjasněný pohled odborníků na dílčí vznesené otázky mezinárodního zdanění.

Na setkání jsou zváni všichni, kdo se mezinárodním zdaněním zabývají či se o ně zajímají a mají chuť diskutovat nad aktuálními tématy nebo si výměny názorů poslechnout.

KDY: ve středu 22. května 2024, od 10:00 - 16:30

KDE: Aula ČZU v Praze, Kamýcká 129, Praha - Suchdol

REGISTRACE

Více informací naleznete na stránkách workshopu Daňové ráje 2024

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.