Podání přihlášky ke studiu

Výsledek volby kandidáta na funkci děkana PEF

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze oznamuje výsledek volby kandidáta na funkci děkana PEF ČZU v Praze.

Na zasedání AS PEF ČZU byl dne 25. 10. 2017 zvolen na funkci děkana Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze pro období únor 2018 - leden 2022 Ing. Martin Pelikán, Ph.D.

Předseda Akademického senátu PEF ČZU v Praze
Mgr. Ing. Pavel Michálek, Ph.D.

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze
prof. Ing. Jaroslav Homolka, CSc. – předseda
prof. Ing. Lukáš Čechura, Ph.D.
Bc. Aneta Kučerová