Výroční konference ELLS a IBSEN

Ve dnech 14. a 15. 11. 2019 proběhla ve švédské Uppsale výroční konference univerzitní sítě Euroleague for Life Sciences (ELLS), na níž navázala studentská vědecká konference konaná 15. a 16. 11. 2019. PEF koordinuje v rámci sítě předmětnou oblast Economics, Management and Social Sciences. Na konferenci byl odsouhlasen plán této předmětné oblasti na rok 2020 včetně letní školy, která se bude konat v červenci v Praze.

21. 11. a 22. 11. 2019 se uskutečnila koordinační schůzka univerzitní sítě IBSEN (International Studies Exchange Network) v tureckém Izmiru. Síť IBSEN podporuje hlubší spolupráci zapojených univerzit, například přípravou nových double degree programů. Na koordinační schůzce bylo zahájeno jednání o novém magisterském double degree programu, PEF rovněž zprostředkovala přijetí nového člena IBSEN - Indian River State College z USA.