Den otevřených dveří PEF pro zájemce o studium v akademickém roce 2024/2025Vážení zájemci o studium,

srdečně vás zveme na Den otevřených dveří Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze, který se uskuteční 22. března 2024.

Na co se můžete těšit
  • Prohlídka fakulty: ukážeme vám prostory, ve kterých strávíte následující léta svého studia.
  • Setkání s našimi studenty: Získáte informace o studijním prostředí, možnostech zapojení do studentského života a dalších aktivit, které vás mohou potkat během studia.
  • Informace o přijímacím řízení: Získáte všechny potřebné informace a tipy k přijímacímu řízení - jak probíhá, kdy jsou důležité termíny, a hlavně jak u zkoušek uspět a stát se studentem PEF ČZU.
  • Erasmus+ a další programy: Představíme vám možnosti mezinárodního studia a výjezdů, které vám mohou otevřít nové perspektivy.
  • Stáže a praxe: Ukážeme vám, jak můžete své akademické znalosti uplatnit v praxi a jaké příležitosti vám fakulta nabízí pro setkání s odborníky z různých oborů.

Akce je určena pro všechny zájemce o studijní programy v oblasti ekonomie, managementu a dalších disciplín, které fakulta nabízí.

 

Místo a čas konání
  • pátek 22. března 2024 od 9:00 do 15:00
  • Provozně ekonomická fakulta ČZU, Kamýcká 129, Praha - Suchdol 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.