Vyhlášení volby kandidáta na funkci děkana PEF ČZU v Praze

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze v souladu s Jednacím řádem Akademického senátu Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze vyhlašuje volbu kandidáta na funkci děkana PEF ČZU v Praze.

Návrhy na kandidáta na funkci děkana předkládají členové akademické obce PEF ČZU v Praze v zalepené obálce a vhazují je do zapečetěné urny umístěné v zasedací místnosti fakulty č. 209 (druhé podlaží), v termínu od 9. do 12. října 2017, a to v pondělí a středu vždy od 9.00 do 13.00 hodin a v úterý a čtvrtek od 13.00 do 16.00 hodin.

Návrh na kandidáta musí obsahovat jeho jméno, příjmení, tituly, kontaktní telefon, e-mail a pracoviště. Pokud nebude návrh obsahovat požadované údaje, bude z dalšího projednávání vyřazen.

Navrhovatel prokazuje příslušnost k akademické obci fakulty svým platným dokladem (ISIC, studijní index, ITIC, zaměstnanecká karta)

Navržení kandidáti se ke své kandidatuře vyjádří do 19. října 2017. Zveřejnění kandidátní listiny se uskuteční 20. října 2017.

Představení kandidátů na funkci děkana proběhne na setkání akademické obce, které svolává předseda akademického senátu na úterý 24. října 2017 od 14.00 hodin v posluchárně EI.

Volba kandidáta na funkci děkana Akademickým senátem PEF ČZU v Praze proběhne ve středu 25. října 2017 od 9.00 hodin.

Předseda Akademického senátu PEF ČZU v Praze
Mgr. Ing. Pavel Michálek, Ph.D.

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze
prof. Ing. Jaroslav Homolka, CSc. – předseda
prof. Ing. Lukáš Čechura, Ph.D.
Bc. Aneta Kučerová