Vyhlášení volby kandidáta na funkci děkana PEF ČZU v Praze

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze v souladu s Jednacím řádem Akademického senátu Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze vyhlašuje volbu kandidáta na funkci děkana PEF ČZU v Praze.

Písemné návrhy na kandidáta na funkci děkana předkládají členové akademické obce PEF ČZU v Praze v zalepené obálce a vhazují do zapečetěné volební schránky umístěné v místnosti č. E209, v termínech:

29. 9. 2021 od 13:00 hodin do 15:00 hodin,
30.
9. 2021 od 12:00 hodin do 14:00 hodin,
4.
10. 2021 od 9:00 hodin do 11:00 hodin,
7.
10. 2021 od 9:00 hodin do 11:00 hodin.

Návrh na kandidáta musí obsahovat jeho jméno, příjmení, tituly, kontaktní telefon, e-mail a pracoviště. Pokud nebude návrh obsahovat požadované údaje, bude z dalšího projednávání vyřazen.

Navrhovatel je povinen prokázat svoji příslušnost k akademické obci PEF ČZU v Praze (ITIC, zaměstnanecký průkaz, ISIC nebo výkaz o studiu).

Navržení kandidáti se vyjadřují ke své kandidatuře od 11. 10. 2021 do 18. 10. 2021. Zveřejnění kandidátní listiny se uskuteční dne 18. 10. 2021.

Představení kandidátů na funkci děkana proběhne na setkání akademické obce, kterou svolává předseda Akademického senátu PEF ČZU v Praze na středu 20. 10. 2021 od 15:45 hodin v posluchárně TI.

Volba kandidáta na funkci děkana Akademickým senátem PEF ČZU v Praze proběhne v pátek 22. 10. 2021 od 9:00 hodin.

Místnost a způsob setkání akademické obce se může změnit podle aktuální epidemické situace, popř. platného nařízení rektora. Volební komise nejpozději 3 kalendářní dny před dnem konání setkání akademické obce určí definitivní místo a organizaci setkání. Prosíme, sledujte aktuální informace na webových stránkách AS PEF.

Předseda akademického senátu PEF ČZU v Praze
Mgr. Ing. Pavel Michálek, Ph.D.

Volební komise Akademického senátu PEF ČZU v Praze
Ing. Jan Tyrychtr, Ph.D., předseda