Podání přihlášky ke studiu

Veletrh pracovních příležitostí PEF se konal již po 18-té

Dne 22. 2. 2018 proběhl na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze již 18. Veletrh pracovních příležitostí. Tento Veletrh je na Provozně ekonomické fakultě již tradicí a od jeho založení se ho zúčastnilo (ať jednorázově či opakovaně) již více než sto českých i nadnárodních firem. Tentokrát se Veletrh konal v nových prostorách CEMS PEF, které se otevřely studentům a pedagogům v září loňského roku. Změna prostoru umožnila, aby se Veletrhu mohlo účastnit více zájemců z firem, jejichž náplň úzce souvisí s výukou probíhající na fakultě. Mezi 33 zúčastněnými firmami bylo mnoho firem z oblasti auditu a daní, bankovnictví, státní správy a různých odvětví byznysu. Počet zúčastněných studentů rovněž každoročně narůstá, letos se jich zúčastnilo cca 1500 – 1800. Osobní setkání se zástupci firem usnadňuje studentům zamyšlení nad tím, jak nejlépe zhodnotit jejich několikaleté studijní úsilí. Může jim významně usnadnit hledání zaměstnání i umožnit získat v průběhu studia pracovní praxi v oblasti, která je zajímá. Studenti návštěvou Veletrhu ušetří spoustu času, který by strávili hledáním informací na internetu.

Na další Veletrh pracovních příležitostí PEF se můžete těšit 21. 2. 2019.