Vánoční hra PEF 2019 odstartovala!

 

Nová Vánoční hra PEF, tentokrát s názvem Save The Presents, odstartovala 1. 12. 2019! Každý den se můžete těšit na nový level a drobné odměny od PEF.

Na pohled jednoduchá "runner" hra vznikla pod hlavičkou Střediska informačních služeb PEF v Laboratoři virtuální reality (část laboratoří pro studium lidského chování - HUBRU) ve spolupráci s Akčním týmem PEF. Vývojáři hru vytvořili v prostředí Unity WebGL s propojením Facebookových účtů (pro snadné logování). Vítěz levelu si svou výhru může vyzvednout v konkrétní chytré skříňce umístěné ve vestibulu atria CEMS. Skříňky fungují díky IoT (Internet of things) prostředí implementovaném právě v atriu CEMS. Hra je vytvořena v angličtině, pro PC, s jednoduchým a intuitivním ovládáním přes klávesnici. Přesto může být v mnohých ohledech složitá a záludná.

Více o principu hry a podrobná pravidla najdete na stránkách Akčního týmu: www.smat.se/hra

 

Hra u některých hráčů jistě vyvolá vzpomínky na starší "retro" hry, kdy nebylo možné si hru průběžně uložit. Máte-li pevné nervy a soutěživého ducha, určitě si hru vyzkoušejte! Začít můžete kdykoliv od 1. do 24. 12. a budete-li mít nejrychleší čas v daném levelu (dnu), můžete vyhrát i menší denní výhru.

Další články v rubrice

English ☰ Menu