Úspěch PEF v soutěži Kalendář roku 2017

Pivoňka

Soutěž Kalendář roku 2017 vyhlašuje časopis Typografia s cílem podpořit kreativitu a úroveň kalendářů v ČR. Členové poroty se skládají z odborníků z oblasti polygrafie, fotografie, grafického designu, typografie a marketingu.

Slavnostní vyhlášení letošního 17. ročníku soutěže proběhlo 4. května 2017 v reprezentačních prostorách Poslanecké sněmovny pod záštitou poslance Stanislava Berkovce.

V anketě o cenu veřejnosti, která proběhla na webových strákách časopisu Typografia, získal druhou cenu veřejnosti kalendář Pivoňky 2017 doc. Ing. Zdeňka Havlíčka, CSc. z Provozně ekonomické fakulty (Katedra informačních technologií).

Přehled soutěžních kalendářů naleznete na strákách Typografia.
Zdroj: TZ Kaledář roku 2017 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.