Studentská kampaň - Seznam.cz

Minulý rok odstartovala první celorepubliková soutěž Studentská kampaň, kde si tří až pětičlenné týmy s přiděleným rozpočtem vyzkoušely správu skutečných online kampaní v systému Sklik. Ti nejúspěšnější získali placenou stáž ve společnosti Seznam.cz. 

Tento projekt byl na PEF zaštítěn Katedrou řízení, kde se Ing. Václav Švec, Ph.D., dlouhodobě věnuje spolupráci společnosti Seznam.cz se studenty v předmětu Marketingová komunikace.

V tomto roce bude za PEF ČZU soutěžit 10 týmů složených ze studentů z předmětu Marketingová komunikace a 2 týmy z podnikatelského inkubátoru ČZU - PointOne.

Více informací o minulém ročníku naleznete v článku Díky Studentské kampani mohou mladí lidé zístak praxi v Seznamu.cz.  

Pro aktuální dění v této oblasti sledujte Facebook PEF ČZU, kde budeme vkládat pravidelné informace o této aktivitě. V případě dotazů se obraťte na Ing. Ladislav Pilař, MBA, Ph.D., který je zodpovědný za marketingové aktivity spojené s touto činností na PEF ČZU v Praze.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.