Spolupráce PEF a San Diego State University

Ve dnech 17. - 22. července 2017 se uskutečnil první ročník letního workshopu na téma "Continuty of Operations: Threats, Technology and Trade" v prostorách Provozně ekonomické fakulty PEF ČZU v Praze.

Pětidenního workshopu se zúčastnila skupina sedmi studentů pod vedením profesora Akshaye Pottathila z partnerské univerzity San Diego State University. Program zahrnoval přednášky a diskuzní panely s pečlivě vybranou skladbou odborníků a lektorů na témata jako je ekonomika, diplomacie, návrh a testování použitelnosti software, mezinárodní zdanění a audit, bezpečnost informačních systémů, IT project management a e-governance. 

Více informací a krátké video o průběhu workshopu naleznete na webových stránkách Katedry informačních technologií.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.