Soutěž Company culture competition pro studenty vysokých škol a univerzit prezenční formy studia

S radostí vám oznamujeme, že v pondělí 4. 3. 2024 startuje unikátní soutěž o cool ceny!

Pozor, vysokoškoláci! Asociace korporátních ombudsmanů vyhlásila soutěž právě pro vás, kteří studujete formou prezenčního studia. Máte jedinečnou šanci řešit reálné případové studie od předních firem a získat cool ceny nebo stáž v atraktivních společnostech. Získáte praktické zkušenosti, můžete prezentovat své nápady přímo firmám a poznat jejich firemní kulturu.

Nezmeškejte tuto příležitost – soutěž začíná 4. 3. 2024 a končí 30. 4. 2024. Výsledky budou vyhlášeny 13. 6. 2024 na PEF ČZU, kde můžete prezentovat své nápady a setkat se s představiteli firem.

Máte zájem? Není na co čekat! Vytvořte 3–4členný tým, vyberte případovou studii a přihlaste se zde.

Pojďte do toho a získejte možnost zazářit ve světě firemní kultury! Víc informací najdete na webu soutěže.

Těšíme se na vaše zpracovaná řešení.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.