Sklik studentská kampaň

Naši studenti z PEF se již potřetí zúčastnili celostátní soutěže "Sklik studentská kampaň". Letošního ročníku se zúčastnilo 125 studentů z 5 škol z celé ČR rozdělených do 23 týmů. Konkurence tedy byla opravdu vysoká. Jednalo se již o 6. ročník, který byl zároveň součástí Seznam.cz studentské kampaně. Vítězové soutěže mohli získat možnost absolvovat stáž přímo na centrále Seznam.cz v Praze.

Cílem a hlavní myšlenou samotné soutěže je předat účastníkům nejen teoretické znalosti, ale hlavně praktické zkušenosti s reklamním systémem Sklik. Kromě velmi cenné praxe měli účastníci možnost nahlédnout pod pokličku fungování celorepublikově známého internetového portálu Seznam.cz, kdy mohli mluvit odborníky z oboru, informovat se o volných pozicích a celkově se seznámit se základními principy fungování online reklamy.

Co se týče soutěže, letošního ročníku se zúčastnilo 125 studentů z 5 škol z celé ČR rozdělených do 23 týmů. Konkurence tedy byla opravdu vysoká. Pro studenty byly připraveny workshopy vedené odborníky z oddělení Konzultací a Klientského servisu společnosti Seznam.cz. Díky tomu získali účastníci teoretický základ, který si poté měli možnost aplikovat v praxi.

Během soutěže si studenti sami vybrali klienta, a díky finančním prostředkům, které jim byly poskytnuty ve formě kreditů, pracovali s kampaněmi a jejich optimalizací. Porota jejich aktivitu pozorně sledovala a na základě výsledů určila 3 týmy, které se spolu utkaly ve finále.

Jak již bylo zmíněno, celková konkurence byla opravdu vysoká. Náš tým ČZU ovšem nenechal nikoho na pochybách a s klientem Můj Jogurt celou soutěž ovládl.

Vítězům gratulujeme!

Více informací a krátké video naleznete na stránkách SBlogu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.