Seznamovací kurz PEF Rozlet 2021

Seznamte se se svými spolužáky ještě před začátkem výuky, zjistěte, jak funguje studentský život na ČZU a získejte užitečné tipy do začátku studia.

CO:       jednodenní seznamovací kurz Rozlet 2021
KDY:    ve čtvrtek 19. srpna 2021, v pátek 20. srpna 2021, nebo v úterý 24. srpna 2021
KDE:     areál ČZU v Praze
CENA:  400 Kč včetně oběda a večeře v klubu C

Kurz je určen pro studenty nastupující do prvních ročníků bakalářských programů Provozně ekonomické fakulty. Probíhá v češtině. Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na e-mail rozlet@pef.czu.cz nebo na Facebook Rozlet PEF

Přidejte se do facebookové skupiny Rozlet PEF 2021, kde získáte užitečné informace do začátku studia a budeme vás informovat o tom, na co se můžete těšit.

Podívejte se také na prezentaci k Rozletu nebo na facebookové stránky nebo na Instagram.

Těšíme se na vás!