Setkání univerzit zapojených do mezinárodní sítě IBSEN

IBSEN

Ve dnech 4. a 5. května 2017 proběhlo na Provozně ekonomické fakultě setkání zástupců univerzit zapojených do mezinárodní sítě IBSEN (International Business Studies Exchange Network). Setkání se zúčastnilo 7 univerzit:

• Česká zemědělská univerzita v Praze, Czech Republic
  • The Hague University of Applied Sciences, The Netherland
  • University of Cagliari, Italy
  • Southern-Eastern Finland University of Applied Sciences, Finland
  • Northern Michigan University, United States of America
  • University of Applied Sciences, Bielefeld, Germany
  • University of Valenciennes, France

Cílem schůzky bylo podpořit  spolupráci v oblasti mezinárodních mobilit a sdílet zkušenosti mezi zúčastněnými univerzitami.

Další setkání je naplánováno na 9. - 11. května 2018 a bude se konat ve finském městě Mikkeli.