Rozlet PEF 2019

Kurz je čtyřdenní, studenti se na něm seznámí se svými spolužáky i s prostředím univerzity a dozvědí se spoustu praktických informací, které se jim do začátku studia budou hodit.

Výhodou fakultního seznamovacího kurzu je, že se koná přímo v areálu ČZU (studenti si tak mohou vyzkoušet ubytování na kolejích), vedou jej především studenti fakulty, obsahuje nejaktuálnější informace, studenti se setkají s vedením fakulty a po absolvování mohou také získat první zápočet. V ceně kurzu je zahrnuto stravování, ubytování i bohatý program včetně 2 tematických party.

Termíny kurzu:

  1. - 22. 8. 2019 (po-čt)
  2. - 29. 8. 2019 (po-čt)

Začátek je vždy v pondělí od 13 hodin a ukončení ve čtvrtek kolem 11. hodiny.

Podmínkou účasti na kurzu je přijetí do 1. ročníku bakalářského studia PEF a účast na zápisu do studia před začátkem kurzu.

Přihlaste se na webu rozlet.pef.czu.cz.

Těšíme se na vás!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.